Ahoj děti!

Taky jste rády, že už začaly vytoužené prázdniny? My s Bárou moc! Těšíme se na tolik věcí! Prázdniny u babičky a u dědy, výlet na hrad, koupání na koupališti i v rybníce, tábor pod stany, dovolená s rodiči a navíc plno dobrodružství, o kterých se nám ani nesnilo!

Abyste se nenudili, tak jsme pro Vás připravili speciální LETNÍ PRÁZDNINOVOU SOUTĚŽ. Napište a pošlete během prázdnin pohled panu faráři na faru do Moravských Budějovic na adresu:

P. Ladislav Kozubík
Kosmákova 72
676 02 Moravské Budějovice

Na pohlednici napište heslo PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ, pak pozdrav, odkud jej posíláte a nesmíte zapomenout napsat, kdo ho posílá (např.: PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ! Pěkný pozdrav z tábora v Jahodníkách zasílá Anička Malinová z Babic, 8 let).

Pište a posílejte pohlednice do konce prázdnin, protože v neděli 4. září 2016 proběhne velké slosování došlých pohlednic a pozdravů O PĚKNÉ CENY.

BONUS 1:

Kdo bude chtít, může na pohled připsat vtip, aby se pan farář o prázdninách zasmál a my všichni po prázdninách taky. Pohlednice s vtipem budou slosovány dvakrát, to znamená, že kdo napíše vtip, má větší šanci na výhru – a vtipů kolem je tolik!!!

BONUS 2:

Kdo pošle pozdrav a pohlednici z poutního místa, u kterého je v tomto Roce milosrdenství Svatá brána, bude taky slosován dvakrát o pěkné ceny.

A kdo pošle pohlednici s pozdravem, vtipem a ještě z poutního místa se Svatou bránou, bude tedy slosován třikrát!

TAKŽE MILÉ DĚTI,

neváhejte a posílejte pohlednice odkudkoliv, kde budete trávit prázdniny. Třeba klidně od babičky a dědy z vedlejší vesnice, nebo od tety, která bydlí nedaleko anebo taky ze zahraničí. Všechny došlé pohlednice budou slosovány, jak bylo řečeno s vtipem a z poutního místa dvakrát. V září se můžete těšit na super výstavu pohlednic. S Bárou už se moc těšíme, až nám je koncem prázdnin pan farář všechny ukáže!

Radostně prožité prázdniny bez úrazů a se spoustou pěkných zážitků vám přejí

Bára a Ondra

Římskokatolická farnost Babice u Lesonic