Milé děti,

nesu vám dárek k Vánocům! Novou internetovou stránku pro vás, kterou vás budou provázet děti Ondřej a Barbora. Všichni je ale oslovují Ondro a Báro. Možná se ptáte, kde vlastně jsou? Odpověď je jednoduchá: přece připravují vaši stránku! A už se moc těší, jak se vám bude líbit! Abyste se nenudili, připravil jsem pro vás vánoční soutěž „Nakresli nebo vyfoť svůj betlém“.

Jestli jste děti od předškolního věku do 3. třídy, nakreslete libovolnou technikou betlém do formátu A3 (A4) a doneste jej do kostela do sakristie. Na obrázku musí být napsáno jméno a příjmení dítěte, věk a bydliště.

Pokud jste starší děti, vyfoťte rodinný betlém (ten, který máte doma) a sami nebo s pomocí rodičů jej zašlete e-mailem na adresu redakce@farnostbabice.com nebo doneste vytištěnou fotografii do kostela do sakristie. Papírová fotografie musí být označena jménem, příjmením, věkem a bydlištěm dítěte. Fotografii betléma mohou zaslat či donést i menší děti.

Obrázky se budou sbírat do 3. ledna 2016. Všechny doručené obrázky a fotografie budou zveřejněny a odměněny.

Už se na vaše betlémy moc těším! A k tomu všemu vám přeji požehnané a radostné Vánoce!

Váš Anděl