Soutěž pro velikonoční dobu

5. neděle velikonoční

Milé děti,

v nedělním evangeliu Pán Ježíš říká, že pokud nebudeme s Ním spojeni jako větev na kmeni, všechno je marné. Ať jsme malí nebo velcí, můžeme se snažit být s Ježíšem, mluvit s Ním, modlit se k Němu, svěřovat Mu naše radosti i starosti. Tento týden začne měsíc květen – pro mnohé jeden z nejkrásnějších měsíců v roce. Možná právě proto je zasvěcen Panně Marii. Jolanka s Verčou z farnosti pro vás připravily úkoly a listy. Nezapomeňte si je tedy vyzvednout v kostele v zákristii, nebo stáhnout z této stránky. Pozor, naše soutěž Cesta liturgikým rokem 2017-2018 ještě nekončí!

Soutěží se ve dvou kategoriích:

• I. kategorie je pro předškolní děti a pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ;
  • II. kategorie je od 3. třídy ZŠ až po ty starší – prostě pro ty, kdo chtějí soutěžit.

Vyplněné lístky doneste příští neděli do kostela. Pod kůrem na stolku je již připravena krabička s logem „Cesty liturgickým rokem“.

Nezapomeňte, že ještě stále můžete fotit kříže v okolí či na cestách, modlit se u nich, a pak fotky posílat panu faráři na mail! Bylo by škoda sedět zavřeni doma, když konečně přišlo jaro a venku je tak krásně!

Zdraví vás

Ondra a Bára