Soutěž pro velikonoční dobu

4. neděle velikonoční

Milé děti,

4. neděle velikonoční se nazývá neděle Dobrého patýře – to proto, že Ježíš v evangeliu říká, že On je dobrý pastýř. Verča s Jolčou si pro vás i tentokrát připravily úkoly. Připomeneme si v nich mj. jednu českou významnou osobnost – co nevidět bude mít svátek.

Zkuste si tedy lístky s úkoly vyzvednout v kostele v zákristii, nebo stáhnout z této stránky. Pozor, naše soutěž Cesta liturgikým rokem 2017-2018 ještě nekončí!

Soutěží se ve dvou kategoriích:

• I. kategorie je pro předškolní děti a pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ;
  • II. kategorie je od 3. třídy ZŠ až po ty starší – prostě pro ty, kdo chtějí soutěžit.

Vyplněné lístky doneste příští neděli do kostela. Pod kůrem na stolku je již připravena krabička s logem „Cesty liturgickým rokem“.

Nezapomeňte, že ještě stále můžete fotit kříže v okolí či na cestách, modlit se u nich, a pak fotky posílat panu faráři na mail! Bylo by škoda sedět zavřeni doma, když konečně přišlo jaro a venku je tak krásně!

Zdraví vás

Ondra a Bára