Soutěž pro velikonoční dobu

3. neděle velikonoční

Milé děti,

pořád se ještě radujeme a slavíme, že Ježíš Kristus vstal z mrtvých! Abyste se mohli radovat a přitom ještě něco poznávat, připravily pro vás Jolanka s Verčou z farnosti úkoly a listy, tentokrát na 3. neděli velikonoční.

Zkuste si tedy lístky s úkoly vyzvednout v kostele v zákristii, nebo stáhnout z této stránky. Pozor, naše soutěž Cesta liturgikým rokem 2017-2018 ještě nekončí! Soutěží se ve dvou kategoriích:

• I. kategorie je pro předškolní děti a pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ;
  • II. kategorie je od 3. třídy ZŠ až po ty starší – prostě pro ty, kdo chtějí soutěžit.

Vyplněné lístky doneste příští neděli do kostela. Pod kůrem na stolku je již připravena krabička s logem „Cesty liturgickým rokem“.

Nezapomeňte, že ještě stále můžete fotit kříže v okolí či na cestách, modlit se u nich, a pak fotky posílat panu faráři na mail! Bylo by škoda sedět zavřeni doma, když konečně přišlo jaro a venku je tak krásně!

Zdraví vás

Ondra a Bára