Soutěž pro velikonoční dobu

Milé děti,

tak je to tady! Už to taky víte? Ježíš Kristus vstal z mrtvých! Aleluja!!! Slavíme velikonoční dobu a to znamená, že teď můžeme naplno jásat a zpívat Aleluja! ještě skoro padesát dní.
A abychom se mohli radovat z Ježíšova vítězství nad smrtí ještě víc, připravily pro vás Jolanka s Verčou z farnosti úkoly a listy na dobu velikonoční. Zkuste si tedy lístky s úkoly vyzvednout v kostele v zákristii, nebo stáhnout z této stránky. Pozor, naše soutěž Cesta liturgikým rokem 2017-2018 ještě nekončí! Soutěží se ve dvou kategoriích:
  • I. kategorie je pro předškolní děti a pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ;
  • II. kategorie je od 3. třídy ZŠ až po ty starší – prostě pro ty, kdo chtějí soutěžit.
Vyplněné lístky doneste příští neděli do kostela. Pod kůrem na stolku je již připravena krabička s logem „Cesty liturgickým rokem“.
Nezapomeňte, že ještě stále můžete fotit kříže v okolí či na cestách, modlit se u nich, a pak fotky posílat panu faráři na mail! Bylo by škoda sedět zavřeni doma, když konečně přišlo jaro a venku je tak krásně!
Zdraví vás

Ondra a Bára