Úkol na 6. neděli v mezidobí

Milé děti,

co nevidět začne postní doba, ale teď tu ještě máme 6. neděli v mezidobí. Ježíš uzdravuje opět nemocné, tentokrát malomocného. Proč nám Marek v evangeliu zaznamenal tuto situaci? Abychom věděli, že Bůh stojí i o nás a každého, kdo prosí o uzdravení. A co byste řekli nějakým soutěžním úkolům? Zkuste, co jsme pro vás připravili. Lístky s úkoly si můžete vyzvednout v kostele v zákristii, nebo stáhnout z této stránky. Pozor, soutěží se ve dvou kategoriích: - I. kategorie je pro předškolní děti a pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ; - II. kategorie je od 3. třídy ZŠ až po ty starší - prostě pro ty, kdo chtějí soutěžit. Vyplněné lístky doneste příští neděli do kostela. Pod kůrem na stolku je již připravena krabička s logem "Cesty liturgickým rokem". Tak zase za týden!

Ondra a Bára

Kartička pro I. kategorii ke stažení ZDE

Kartička pro II. kategorii ke stažení ZDE

P.S.: Děkujeme Diecéznímu katechetickému centru v Brně za poskytnutí obrázků a částí textu k jednotlivým nedělím.