Úkol na 5. neděli v mezidobí

Milé děti,

v evangeliu 5. neděle v mezidobí slyšíme, jak Ježíš uzdravuje nemocné a modlí se. Potřebuje být ve spojení se svým Otcem, aby věděl, co má dělat, a měl sílu plnit poslání, které mu Otec dal. Bůh je tedy u něj na prvním místě. Jak to máme my? Má Bůh u mě první místo? Modlitba byla důležitá nejen pro Ježíše, ale je stále i pro nás - to už ale všichni určitě víte.

Zkuste tedy úkoly, které jsou tu pro vás. Lístky s úkoly si můžete vyzvednout v kostele v zákristii, nebo stáhnout z této stránky.

Pozor, soutěží se ve dvou kategoriích:

I. kategorie je pro předškolní děti a pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ;

- II. kategorie je od 3. třídy ZŠ až po ty starší - prostě pro ty, kdo chtějí soutěžit.

Vyplněné lístky doneste příští neděli do kostela. Pod kůrem na stolku je již připravena krabička s logem "Cesty liturgickým rokem". Těšíme se příští týden!

Ondra a Bára

Kartička pro I. kategorii ke stažení ZDE