Úkol na 4. neděli v mezidobí

Milé děti,

a je tu 4. neděle v mezidobí. V evangeliu se píše, že Ježíš má moc nad zlými duchy. Tu by sám neměl, kdyby ji nedostal od svého Otce. Byl s Ním totiž neustále ve spojení. I my se můžeme kdykoliv spojit s Bohem v modlitbě. Tak, a to už jsme vám prozradili kousek úkolu, který jsme pro vás připravili. Lístky s úkoly si můžete vyzvednout v kostele v zákristii, nebo stáhnout z této stránky.

Pozor, soutěží se ve dvou kategoriích:

- I. kategorie je pro předškolní děti a pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ;

- II. kategorie je od 3. třídy ZŠ až po ty starší – prostě pro ty, kdo chtějí soutěžit.

Vyplněné lístky doneste příští neděli do kostela. Pod kůrem na stolku je již připravena krabička s logem „Cesty liturgickým rokem“.

Tak zase za týden!

Bára a Ondra

P.S.: Děkujeme Diecéznímu katechetickému centru v Brně za poskytnutí obrázků a částí textu k jednotlivým nedělím.

Kartička pro I. kategorii ke stažení ZDE

Kartička pro II. kategorii ke stažení ZDE